۱۳۹۹ سيزدهم آذر - 03:44 ق.ظ

در گفت و گو با نوای فارس مطرح شد:سعید امیراصلانی با رضا روحانی همکاری می کند

سعید امیراصلانی با رضا روحانی همکاری می کند


نوای فارس-محمدعبدالهی: سعید امیراصلانی در گفت و گو با نوای فارس از همکاری خود با خوانندگان جوان خبر داد و گفت: در این همکاری ها قرار است موسیقی های من در قالب تک قطعه و آلبوم منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شود.
این ترانه سرا وآهنگساز بااعلام این خبر گفت: هم اکنون مشغول همکاری با سه –چهارخواننده هستم که یکی از آنها جهان اسدی است. در همکاری با این خواننده جوان چهار قطعه را تنظیم کرده ام که از این چهار قطعه دوملودی محلی و یکی دوقطعه رمیکس خارجی اند.
وی افزود: یک آلبوم کامل با یک خواننده جوان دیگر به نام محمدرضاصالحی با ترانه های خودم، بهاره رستمی، نادر و ناصرنامدار و چند ملودی از امیرحسینی همکاری کرده ام. این آلبوم آماده انتشار است و قرار است به زودی منتشر و راهی بازار موسیقی شود.
اصلانی همچنین از همکاری خود در یک پروژه سینمایی خبر داد و گفت: فیلم سینمایی «وروجک ها» را نیز آهنگسازی کرده ام که هم اکنون مراحل پایانی خود را طی می کند. این فیلم که در ژانر کودک است را فرزاداژدری کارگردانی کرده است. این کارگردان پیش از این «عملیات مهدکودک» را ساخته بود. در این فیلم چند ترانه و موسیقی و از جمله موسیقی متن دارم که به زودی آنها را می شنوید.
این خواننده در ادامه گفت: چند قطعه ای را نیز برای صدای خودم در دست ساخت و انتشار دارم که در قالب یک آلبوم منتشر می شوند که یکی از آنها با ملودی و تنظیم رضا روحانی بر روی ترانه ای از خودم است. همچنین ویدیوکلیپ «نشونی» کارقبلی من است که به زودی منتشر و در دسترس علاقه مندان به موسیقی قرار خواهد گرفت.

منبع : اختصاصی نوای فارس
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q