۱۳۹۹ نوزدهم مرداد - 01:48 ب.ظ

بررسی جشنواره موسیقی فجر باحضور دکتر چراغعلی و آریا عظیمی نژاد

بررسی جشنواره موسیقی فجر باحضور دکتر چراغعلی و آریا عظیمی نژاد
نوای فارس: مهمانان این هفته ساعت ۲۵ دکتر محمدرضا چراغعلی و آریا عظیمی نژاد هستند که در گفت و گو با امیرحسین مدرس به بحث درباره سی و دومین جشنواره موسیقی فجر می پردازند.

در برنامه این هفته ساعت 25 شاهد حضور دکتر محمدرضا چراغعلی و آریا عظیمی نژاد هستیم که به بحث و بررسی سی و دومین جشنواره موسیقی فجر می پردازند. مجری برنامه امیرحسین مدرس به گفت و گو با این دو هنرمند می نشیند. دکتر چراغعلی امسال جزو داوران بخش پاپ جشنواره بوده و آریا عظیمی نژاد نیز از هنرمندان حاضر در جشنواره امسال بوده که به همراه گروه خود در بخش تلفیقی به روی صحنه رفتند.

در این برنامه همچنین گزارشی از اجراهای بخش های مختلف موسیقی و کلیپی از اجرای ارکستر ملی و ارکستر سمفونیک در جشنواره و گفت و گو با هنرمندان، رئیس جشنواره و اهالی رسانه پخش می شود.

 در بخش زیر و بم گپ و گفت با محمدعلیزاده و گزارش رونمایی از آلبوم جدید این هنرمند را شاهد خواهیم بود و بخش نت به نت نیز به مصاحبه با استاد دلنوازی اختصاص یافته است. در بخش موسیقی فیلم نیز مرور آثار استاد فرهاد فخرالدینی را از نظر می گذرانیم.

برنامه موسیقی ساعت ۲۵ هر هفته پنجشنبه شب ها ساعت ۰۰:۳۰ بامداد جمعه به روی آنتن شبکه ۵ سیما می رود.

عوامل و دست اندرکاران این برنامه؛  محمود محمودی تهیه کننده، حمیدرضا ترکاشوند و زهرا صفایی سردبیر، امیرحسین مدرس مجری، مسعود صنم مدیر تولید و تصویر بردار، شیوا خورسند روابط عمومی، بردیا قاسمعلی و فرهاد غلامی تدوین و نیما قاسمعلی ویدیو گرافیست.
به اشتراک بگذارید :
برچسب ها


عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q